Інформація про заклад

Команда школи нашої першої, команда без якої нам не жити…

Не встиг сріблястий дзвіночок оголосити про початок нового навчального року, а учні звикнути до шкільної форми та комфортно почуватися за партою після довгих чудових літніх канікул, як свято Вчителя,день поваги та вшанування педагогів, викладачів і працівників освіти вже на порозі.

Історія Дня Вчителя повертає нас у далекий 1965рік, коли вперше відзначили цей день як професійне свято всіх працівників сфери освіти, від вчителів до технічного персоналу. Цей день дійсно не залишає нікого байдужим. Учні та їх батьки поспішають до школи привітати вчителів, колишні учні заходять до школи чи телефонують своїм вчителям ,а інші просто згадують імена особливих людей,своїх Вчителів, тих, котрі долучили до книги, запалили іскорку знань, були старшими друзями і порадниками, кому зобов'язані своїми життєвими та професійними перемогами.

Інакше не може й бути, бо школа — це другий дім,це братство, це взаємодопомога й підтримка, це співдружність поколінь. І Очаківська загальноосвітня школа №1 була, є,й буде саме такою. Вже сто років у її стінах сіється «розумне, добре й вічне» в дитячі душі й серця.

У нашій школі комфортно усім: і учням, і вчителям, і техпрацівникам саме завдяки високим людським якостям і організаторським здібностям її директора, Заслуженого працівника освіти, Іщенко Тетяни Володимирівни, людині на якій вже 29 років тримається школа. Вміння підтримати, вислухати,підказати, похвалити або коректно вказати на прорахунки — це ті риси, які роблять керівника ще й людиною, підносять його авторитет не лише серед підлеглих, але й серед учнів і їх батьків.

Учительський колектив нашої школи — 25 вчителів за покликанням. Серед них, Іщенко Т.В., Артеменко Г.П., Токміна А.В., Устинов Г.Г., Петрова Г.О. мають звання «учитель-методист», Хижняк Н.М., Тильний О.С., Іванова О.В., Чокова О.С., Клімчук С.Г., Васькова Л.В., Усік Р.В., Шут О.І., Загреба Л.Г- «старший учитель», Тильний О.С., Чугріна М.М., Конколович М.В. - «Відмінник освіти».

За останні роки колектив учителів-професіоналів помітно помолодшав, бо прийняв до себе молодих і досвідчених колег Ливарюк О.О., Попача О.М., Столяр С.П., Ушакову А.В., Тихомирову В.В., Чупахіну А.М., Колєснік Т.М.. Повернулися до школи колишні учні вчителями Катаєва І.А, Солов’ян Л.А., Таран М.М. Всі вони мають бажання й прагнення стати хорошими вчителями, як ті, хто навчав і зараз навчає, ділиться з ними секретами своєї педагогічної майстерності.

А нам є ким і чим пишатися,бо ми будуємо разом нашу школу, де патріотизм, духовність і знання цінуються насамперед. Цього року випускники 11 класу, склавши ЗНО з української мови та літератури, були кращими у місті за результатами та вивели Очаківську ЗОШ №1 на 26 місце в рейтингу з 556 навчальних закладів Миколаївської області. Кращого подарунку не могла очікувати їх вчителька української мови та літератури ,класний керівник Пироженко Т.О.Але на нас чекали ще чудові новини: 200 балів із ЗНО з математики Коновалова Дмитра ,одного з кращих учнів школи та переможця інтерактивних конкурсів; здійснення мрії золотої медалістки,призерки обласних предметних олімпіад Кифоренко Анни щодо вступу до медичного університету; 14 студентів із 19 є студентами державної форми навчання.

Ми вчимо наших учнів, що «знання — це сила», без якої неможливо досягти успіху, радіємо їх великим і маленьким перемогам, але й самі не зупиняємося на досягненнях, бо чітко знаємо, що успішність і виховання школярів великою мірою залежить від особистості вчителя, який має сам постійно вчитися.

Наша школа продовжує жити своїм особливим життям, де учні та вчителі докладають чимало зусиль, щоб школа №1 була найкращою, щоб не було соромно перед пам’яттю тих учителів і випускників, які працювали та навчались у школі.

Ми завжди раді бачити на шкільних святах і чекаємо у гості наших ветеранів педагогічної праці Плахотнюк Р.К.,Таболіну Н.І.,Форманюк І.В.,Євдокимову Т.О., Альбертіна В.О., Рохман З.П.,Швець В.Ф., Реулець А.В., Лебідь Г.П., Шеходанову Л.Д., Савко Л.В., Кофанову Л.М., Лисенко О.О.,Пироженко Т.О., які своє життя присвятили школі, ставши в своїй професії всезнавцями.

В день працівників освіти України учнівський та педагогічний колективи вдячні шкільній медсестрі Присяженко І.І. за турботу про здоров’я дітей,Ніконовій Л.Е.,секретареві школи ,за ведення діловодства, Гридасовій З.Г., завгоспу школи,яка зі своїми помічниками Курдовим Ю.І.,Мурич Г.А.,Реулець І.О.,Васильчук В.А.,Загребою Л.Г.,Спиридоновою В.Є, забезпечує комфорт і затишок у школі.

Ми побажаємо всім вчителям, людям, хто пов’язав свою долю з освітою та вихованням, доброго здоров`я, миру, благополуччя. Невпинного пошуку істини і знання, взаєморозуміння в колективі і вдячних учнів!

Петрова Г.О.,заступник директора з виховної роботи

Очаківської ЗОШ І-ІІІ ст..№1

undefined

Кiлькiсть переглядiв: 506

Коментарi

  • Богдан

    2016-02-01 11:18:47

    Ця школа найкраща!!!...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.