Ми без знань жити не зможемо,
Дуже нам потрібні вони.
Станемо ми корисні людям,
Ми - господарі Землі!

НАША ГОРДІСТЬ І НАДІЯ

Щоранку школа оживає, наповнюється дитячими голосами,сміхом, мріями й сподіваннями.

Кожна дитина — особлива, має свої таланти,здібності й обдарування. Завдання ж учителів-наставників розпізнати й розвинути їх, навчити повірити в себе, в свої знання, свої сили.

Все починається з початкової школи,коли здібні та творчі учні починають брати участь в інтерактивних конкурсах,олімпіадах і предметних тижнях. Серед них кращі учні 3 класу Баранов Павло,Барановський Даніїл, Котикович Дмитро та Чокова Владислава.

Наполегливість та старанність учнів завжди є запорукою хороших результатів у навчанні. Учениці 4 класу Мелікова Ольга (ІІ місце,українська мова),Коржова Дар’я(ІІ місце,англійська мова), Уяник Еміра (ІІмісце, математика), Чикеренда Ольга(ІІІ місце,природознавство) стали призерками міських предметних олімпіад.

В Очаківській ЗОШ І-ІІІст.№1 учні старанно вивчають всі загальноосвітні дисципліни, але особливо мови. Їх аж 4!

Поруч з українською вже 7 років вчать російську як мову національної меншини за бажанням батьків наших учнів, багато років англійська як перша іноземна мова вивчається в парі з німецькою як другою іноземною вже з 5класу.

Зрозуміло,що не всі наші учні стануть у майбутньому перекладачами, мовознавцями, письменниками чи літературознавцями, але що вони будуть творчими, креативними й талановитими особистостями — переконані.

Ми пишаємося, що навчаємо таких учнів ,як Громовий Михайло, дев’ятикласник ,що став переможцем Всеукраїнських предметних олімпіад з української мови та літератури(І місце в ІІ та ІІ місце в ІІІ етапах),історії (І місце в ІІ та ІІІ місце в ІІІ етапах),призером ІІ (І місце), ІІІ(ІІ місце) та учасником ІУ етапів Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім..Т.Г.Шевченка та переможцем в ІІ етапі та призером (ІІІ місце) в ІІІ етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім..П. Яцика.

Основним у навчанні Михайла є вміння критично мислити, аналізувати, робити висновки і не боятися висловлювати їх, дискутувати, виявляти творчий підхід у розв’язанні будь-якої проблеми. У нього є своя власна громадянська позиція, досить активна,свій погляд на життя, на проблеми в українському суспільстві та історії нашої держави. Іноді дивуємося:як може звичайний підліток опрацювати стільки інформації. Результат очевидний: за успіхами стоїть величезна праця Михайла.

Це один наш талановитий учень — восьмикласник Дмитро Березюк,закоханий в історію. Цьогоріч він теж відзначився: І місце в міській олімпіаді з історії та ІІІ місце в обласному етапі. Серед досягнень Дмитра ІІІ місце в обласному етапі з географії та ІІ місце в міській олімпіаді з англійської мови.

Учень багато читає історичної літератури, цікавиться історичними матеріалами про рідну Очаківщину та Миколаївщину, критично осмислює здобуті знання, має власну думку щодо певних подій в історії, переймається долею України як палкий її патріот.

Нікуди не подівся учнівський талант,адже талановитими стають в процесі навчання — це слова про ученицю 9 класу Холодну Наталію. Дуже порядна,скромна дівчина,яка схильна замовчувати свої досягнення та заслуги. Її інтереси сягають набагато далі шкільних предметів, бо вона,завжди в пошуках, в творчості, в мріях. Їй немає рівних в англійській мові у всьому місті,вона читає в оригіналі твори англійських та американських авторів. Наталія любить свою школу,глибоко переживає будь-який успіх школи та учнів. А сама вона є переможцем міських предметних олімпіад з фізики,географії,англійської та німецької мови та призером інших інтелектуальних змагань.

З’явилися на нашому шкільному небосхилі й малі зірочки — це учні 6 і 5 класів Зіньковська Анастасія, Кубишкіна Дар’я та Черкасов Михайло. Вони ще не брали участь в предметних олімпіадах, але в конкурсах — активні учасники й призери: Зіньковська А. та Черкасов М. перемогли в ІІ етапі Конкурсу знавців української мови та стали призерами (ІІІ місце) в ІІІ(обласному )етапі; Кубишкіна Д.— призер ІІ етапу ( ІІ місце) Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка.

Це лише мала частина наших здобутків, бо є ж іще багато інтерактивних конкурсів, спортивних змагань, творчих справ , де наші вихованці досягли високих результатів.

Хочемо привітати всіх наших талановитих, здібних учнів, творчих особистостей та їх учителів і побажати їм нових досягнень.

Адміністрація школи

Спортивна гордість школиКiлькiсть переглядiв: 402

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.